Dienas Bizness: Pārmaiņu vēji banku sektorā

Foto: Ritvars Skuja, Dienas Bizness
No kreisās puses: Profesors Ringolds Balodis, Banku augstskolas prorektors Andris Nātriņš, Bijušais Satversmes tiesas priekšsēdētājs Gunārs Kūtris, žurnālists Māris Ķirsons un profesors Gundars Bērziņš spriežot par konferences organizēšanas jautājumiem

Gatavojoties TZPI un Banku augstskolas organizētajai konferencei “Bankas mainīgajā pasaulē”, kas notiks 2020.gada 22.aprīlī, laikraksts Dienas Bizness ir publicējis diskusiju rakstu “Pārmaiņu vēji banku sektorā”.

Diskusijā par finanšu sektoru savu viedokli izteica TZPI valdes priekšsēdētājs Ringolds Balodis, Banku augstskolas prorektors Andris Nātriņš, bijušais Satversmes tiesas priekšsēdētājs Gunārs Kūtris, LU Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes dekāns Gundars Bērziņš un SEB bankas valdes priekšsēdētāja Ieva Tetere.

Rakstu lasīt šeit.