NRA: Uzņēmumi, kuriem Latvijā slēdz kontus, tos bez problēmām atver Vācijas, Lietuvas un Čehijas bankās

Eksperti, gatavojoties TZPI un Banku augstskolas organizētajai konferencei “Bankas mainīgajā pasaulē”, kas notiks 2020.gada 22.aprīlī, turpina diskutēt par saistītajām tēmām. Neatkarīgā Rīta Avīzē ir publicēts raksts Uzņēmumi, kuriem Latvijā slēdz kontus, tos bez problēmām atver Vācijas, Lietuvas un Čehijas bankās. Tajā par Latvijas finanšu sistēmas problēmām viedokli izteic zvērināts advokāts, tiesību zinātņu doktors Artis Stucka, zvērināts advokāts, LU Civiltiesisko zinātņu katedras vadītājs, asociēts profesors Jānis Krākliņš, zvērināts advokāts, bijušais tieslietu ministrs Gaidis Bērziņš un tiesību zinātņu doktors, Rīgas Stradiņa universitātes Juridiskās fakultātes prodekāns Jānis Grasis.