TZPI: ar piecu mēnešu nobīdi, tomēr notiks konference ’’Bankas mainīgajā pasaulē’’!

Kā zināms š.g. aprīlī Tiesību zinātņi pētniecības institūts kopā ar Banku augstskolu bija iecerējusi rīkot konferenci ’’Bankas mainīgajā pasaulē”, taču, ņemot vērā valdības noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai, konferenci nācās atlikt. Pasākums norisināsies 29.septembrī. 

TZPI vadītājs, profesors Ringolds Balodis par to saka sekojošo: ’’Tēmas, kuras aizskar konference ir ļoti aktuālas un izskatās ar nemainīgu aktualitāti, kamdēļ nevarējām konferenci nerīkot. Bankas pamazām kļūst par policijas iecirkņu filiālēm un izskatās, ka jebkurš bizness vai nevalstiska organizācija valstī ir nokļuvusi aizdomu ēnā, banku uzraugu optimizē, pievienojot Latvijas Bankai utt. Izskatās, ka gadiem pastāvējusī banku sistēma ir uzmetusi kūleni un esam nonākuši pavisam, pavisam citā pasaulē. Par to, kā šai pasaulē dzīvot runās arī mūsu ziņotāji. Ceram pēc konferences, kā jau tas mums ir ierasts, izdot arī rakstu krājumu ar referātiem.’’

Konference saturiski iedalās divās savstarpēji saistītās un secīgi notiekošās sekcijās. Sekcija Nr.1. ”Kredītiestāžu darbības un uzraudzības juridiskie aspekti” notiks Latvijas Universitātes Lielā Aulā no plkst. 9.00 klātienē, bet Sesija Nr.2.’’Banku sektora attīstība un izaicinājumi: digitalizācija, regulatīvā vide un globālie  riski” notiks tiešsaistē (skat. Banku augstskolas mājaslapā) no plkst. 14.00.  

Vairāk par konferenci skatīt šeit.

Comments are closed.